bootstrap table


Účetnictví

Jsme certifikovaní účetní a daňový poradci ve všech oblastech účetnictví a daňové problematiky

Profesionální systém POHODA
Profesionální přístup
Správné zaúčtování financí
Zabezpečení Vašich svěřených dat

Naše poskytované služby

S námi je účetnictví zábavou

  • Účetní systém pohoda - vedení účetní agendy ve vyzkoušeném účetním systému POHODA s možností vzdáleného přístupu, podpora API rozhraní
  • Kontrola - faktur přijatých, vydaných a neuhrazených, bankovní výpisy a platby kartou, termínů vůči státním úředům
  • Skladové hospodářství - příjem, výdej a manko
  • Směrnice - na Vaše přání jsme schopni vyhodnotit podnikové účetní směrnice
  • Hlášení - vypracování souhrného hlašení, kontrolního hlášení a zasílání měsíčního  přehledu příjmů a výdajů
  • Daňová přiznání - přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob, silniční daň, daně z nemovitostí, přiznání k dani z převodu nemovitostí
  • Personalistika a mzdy- výpočet mezd, pracovní poměr, dohody o pracovní činnosti, dohody o provedení práce, povinné odvody, zúčtování daně zaměstnanců, zápočtové listy, úrazové pojištění, cestovní náhrady
A to není vše! Pokud jste nenalezli v demonstrativním výčtu našich úkonů Vámi požadovanou problematiku, nevěste hlavu. Zaobíráme se komplexně problematikou účetnictví, vedení daňové evidence a daňových přiznání!

A jak to funguje?

V krátkosti Vám představíme model naší spolupráce

Potřebujete pomoct?

Blíží se konec zúčtovacího období a Vy máte milion papírů, dokumentů, faktur a šibeniční death-line termín se nekompromisně blíží?

Svěřte Nám vaši agendu

V krátkém časovém horizontu jsme schopni Vaši agendu setřídit, zaevidovat a vykalkulovat účetní uzávěrku a vyřídit za Vás ostatní náležitosti vůči státu.

Vedení agendy

Na Vaše prání budeme vést Vaši účetní a daňovou agendu a Vy budete mít čas věnovat se ostatním pracovním povinnostem anebo své rodině.

Využití moderní IT

Při zpracování účetní a daňové agendy využíváme toho nejmodernějšího softwaru od účetního systému POHODA, přes mail, datové schránky aj.

Dokumenty v pohybu

S námi nebudete muset běhat po úřadech, stát fronty. u nás neběhají lidi ale dokumenty. Proto tak máte vždy všechno při ruce - kdykoliv a kdekoliv.

Spousta volného času

Čas jsou peníze a ušetřený čas můžete využit dle svých představ a plánů. Zatím co Vy jste třeba na dovolené - Vaše učetní záležitosti pořád pracují.

Sdílejte nás a doporučte přátelům!

© Učetnictví 1a1.cz - Všechna práva vyhrazena!